Pracujeme!

Pracujeme!

2020-03-16

Vážení,

Šíření pandemie COVID-19 po celém světě je v dnešní době nejnaléhavější problém pro nás všechny. Naše myšlenky jsou s našimi blízkými a nejzranitelnějšími skupinami naší společnosti. Kromě toho, že koronavirus ohrožuje životy lidí, má také obrovský dopad na globální ekonomiku.

 

V této těžké době chápeme, že naší povinností je udělat vše pro to, abychom mohli pokračovat v našich činnostech. Rádi bychom vás ujistili, že ve skupině SECESPOL pečlivě sledujeme situaci na každém z našich webů a kanceláří. Naším primárním zaměřením je zajistit bezpečné a zdravé pracovní prostředí pro celý personál. Zavedli jsme opatření v souladu s vládními pokyny, abychom chránili naše lidi a udržovali kontinuitu podnikání.

 

Toto zahrnuje:

- zrušení všech služebních cest a továrních návštěv,

- domácí kancelář pro zaměstnance, kteří pracují z kanceláře,

- minimální fyzická vzdálenost mezi pracovníky,

- další směny za účelem snížení počtu pracovníků s přestávkami 45 minut, aby se zabránilo interakcím mezi skupinami,

- zvláštní dodací zóny, ve kterých nejsou současně přítomni řidiči dodávek a zaměstnanci společnosti,

- pokročilé hygienické a desinfekční postupy.

 

V této fázi  nejsou naše hlavní obchodní operace a dodavatelský řetězec narušeny. Provádíme výrobu a dodávky, na které se naši zákazníci spoléhají při udržování vlastních obchodních aktivit. Většina objednávek je prováděna podle aktuálních dodacích lhůt a stále jsme schopni nabídnout standardní obchodní podmínky a možnosti doručení.

 

Abychom co nejlépe odpověděli na vaše dotazy, naše prodejní týmy (obchodní manažeři, technická podpora, technici prodeje v terénu a pracovníci provádějící objednávky) jsou k dispozici na svých mobilních telefonech a e-mailem. Neváhejte je kontaktovat.

 

Budeme pokračovat v podrobném sledování situace a budeme vás informovat v případě, že budeme muset upravit naše obchodní operace. Přejeme vám vše dobré v tomto těžkém bezprecedentním období.

 

 

Zůstaňte v bezpečí!

Bartłomiej Siemieńczuk

CEO