O nás

SECESPOL je polský výrobce výměníků tepla působící na mezinárodním trhu již více než 30 let. Kromě standardních produktů, jako jsou výměníky trubkové spirálové, deskové pájené a deskové skládané, nabízí SECESPOL také zákaznická řešení přenosu tepla, určené petrochemickému, energetickému, potravinářskému a farmaceutickému průmyslu.

Nejmodernější technologie a vlastní výroba zaručují nejvyšší kvalitu. Zkušený tým designéru neustále vyvíjí výkonnější a efektivnější výměníky tepla dle požadavků zákazníka. Řešíme komplexní a technicky náročné projekty.

 

 

 

SECESPOL má zastoupení po celém světě díky svým dceřiným společnostem: SECESPOL Inc, USA, SECESPOL Kanada, SECESPOL Německo, SECESPOL Česká republika, SECESPOL RUS, SECESPOL Ukrajina, SECESPOL Asie, SECESPOL Polsko, SECESPOL UK společně s více než 500 prodejci v tuzemsku i v zahraničí.       

SECESPOL je zaměřený na inovaci a vývoj, který dokládají četné patenty a ocenění. Nejvyšší standardy kvality jsou zaručeny udělenými certifikáty: ASME (U&UM), PED 2014/68/EU; EAC; China ML; 3-A, ISO 9001, ISO 3834-2.